1 Aralık 2016

Yunus Ünlü

WhatsApp İndir – Güncellemeler Pek Çok Yeniliği Beraberinde Getiriyor

01/12/2016 - 14:09

WhatsApp, yeni güncellemeleri ile birlikte kullanıcısından tam not almaya devam ediyor. WhatsApp Android ve WhatsApp İOS indirenler, son olarak hizmete geçen video özelliği ile artık karşı tarafında gönderdiği videonun telefona tamamen alınmasını beklemek zorunda kalmayacak. İşte WhatsApp güncellemesinin detayları...
WhatsApp İndir – Güncellemeler Pek Çok Yeniliği Beraberinde Getiriyor
WhatsApp Güncellemeleri Pek Çok Yeniliği Beraberinde Getiriyor

WhatsApp yeni özellikleri ile yine gündemde. Milyonlarca kişinin beğeni ile kullandığı WhatApp, yeni özellikleri ile hayatı kolaylaştırmaya devam edecek.

Hayatımıza geldiği andan itibaren birçok eski alışkanlığın son bulmasına neden olan WhatsApp, yeni güncellemelerle birlikte kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. Sevilen uygulamadaki güncellemeler aktif olmaya başladı.

WhatsApp yenilikçi yaklaşımları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Mavi tık ve çift tık uygulaması ilk çıktığında kullanıcılarından tam puan alan WhatsApp, şimdi de karşı taraftan gelen videoları seyretme sırasında videoların tamamen inmesini bekleme zahmetinden kurtarıyor. WhatsApp kullanıcıları, videoları stream halinde izleyeceği için videonun inmesi devam ederken izlemek mümkün olabilecek. Uygulamanın sol köşesindeki “oynat” butonu değiştirilecek ve “indir” butonu olacak.

GÜNCELLEME ŞART
WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra mavi tık, yazı çeşitleri, sesli arama gibi özellikleri uygulamaya eklemişti. Bu özelliklere son olarak da görüntülü arama fonksiyonu kazandırılmıştı. Yenilenen özellikleri kullanmak için programın IOS, Android ve Windows işletim sistemlerinden güncellenmesi gerekmektedir.

FACEBOOK 19 MİLYAR DOLARA SATIN ALMIŞTI
WhatsApp özellikleri kadar satıldığı fiyat ile de günlük ve akademik konuşmalara konu olmaya devam ediyor. Facebook tarafından 4 milyar doları nakit olarak, 12 milyar doları hisse ve 3 milyar doları da tedbirli hisse olmak üzere 19 milyar dolara Facebook tarafından satın alınmıştı.

WHATSAPP PİYASA DEĞERİ KIYASLAMASI
WhatsApp Inc. Şirketinin bu başarısı ülkemizdeki şirketlerin değerlerini ölçmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Bu konuda verilen örnek ise durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Türk Hava Yolları, Turkcell ve Tüpraş’ın toplam piyasa değerinin WhatsApp kadar etmemesi girişimcilik anlamında ülkemizde yeni bir kurum mantığının harekete geçirilmesini gerektiriyor.

WhatsApp İndir – Android ve İOS

WhatsApp Android İndirmek İçin TIKLAYINIZ
WhatsApp İOS İndirmek İçin TIKLAYINIZ


Yorum Yap