• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vichy Cildinizin sağlık Kaynağı!

Vichy Cildinizin sağlık Kaynağı!

Dermokozmetik ürünlerde seksen beş yıllık Vichy deneyimini kullanıcıları ile buluşturan Kozmela, ileri teknolojiyle birleşerek üretilen etkin formüllü ürünlerle, cildinizin çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

Vichy Mineralli Termal Suyu, çevresel faktörlerin olumsuz etkisiyle gün boyu mücadele ederek cildiniz için sağlıklı çözümler sunmaya devam ediyor. Vichy’nin on beş mineralle zenginleşen güçlü formülleri, cilt ve vücut sağlığından yüz ve saç bakımına kadar pek çok alanda çözümler sunuyor.

 

Liftactiv Retinol HA ile Kırışıklıklara Son

 

Klinik ve biyokimya testleriyle etkisi onaylanan termal su özelliğine sahip Vichy ürünleri cildinizi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı oluyor. Dermatolog, beslenme uzmanı ve eczacıdan oluşan uzman ekiplerle en iyi şekilde tasarlanan ürünler gece ve gündüz kullanılan ürün yelpazesi ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı oluyor.

 

Vichy Idealia ile cildinize yoğun bir yaşlanma karşıtı bakım uygulayabilir ve cildinizin ihtiyacı olduğu tüm mineralleri eksiksiz bir biçimde sağlayabilirsiniz. Cilt yüzeyindeki ton farklılıkları, gözenek problemi ve ilk kırışıklıklar gibi cilt problemlerine etki eden geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizin doğal yapısını korumaya yardımcı olur. Vichy Liftactiv serisi cilt yüzeyinde sıkılık sağladığı gibi kırışıklıkların giderilmesine de yardımcı oluyor. İleri kozmetik tekniklerinin kullanıldığı Liftactiv Retinol HA cildin tüm yaşlanma belirtileri ile savaşıyor. Aqualia Thermal ise en hassas ciltler için yenileyici ve nemlendirici bir bakım sunuyor.

 

Mineral İçeren Maskeler

 

Yüz bakımı için ideal bir tercih olan mineral maskeler, Vichy Termal Suyu özelliği ile farklı cilt tiplerine uygun formüller içermektedir. Kil Maskesi, gözenek arındırıcı, nemlendirici maske gibi seçenekler cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayarak sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur.

 

Cildinizi Vichy Lifactive Serum ile Cildinizi Koruyun

 

Vichy İdealia Eyes ile göz çevresi bakımınızı günlük olarak yapabilir ve çevresel faktörlere karşı cildinizi koruyabilirsiniz. İdealia Eyes içeriğindeki özel formülü sayesinde göz çevresini nemlendirmeye ve aydınlatmaya yardımcı olur. Termal Suyu içeren ürün, ferah ve nemlendirici bir dokuya sahiptir. Vichy Lifactive 10 Supreme Serum ise özel formülü sayesinde cildinizin doğal yapısını koruyarak yaşlılık belirtileri ile savaşmaya yardımcı olur.

 

Vichy krem, şampuan, deodorant, saç, cilt ve diğer bakım ürünlerine Kozmela aracılığıyla ulaşabilir, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için üretilen ürün gruplarıyla bakımınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın: