20 Ekim 2016

Kadir Çalışkan

Tivibu Spor M. United Fenerbahçe Maçı ile Satışlarını Katladı

20/10/2016 - 16:56

Tivibu Spor M. United Fenerbahçe Maçı ile Satışlarını Katladı
Tivibu Spor M. United Fenerbahçe Maçı ile Satışlarını Katladı

Tivibu Spor, UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını futbol severlerin karşısına çıkarmaya devam ediyor. Bu akşam temsilcimiz Fenerbahçe, İngiltere’de zorlu M. United karşısına çıkacak. Zorlu mücadele 22:05’ten itibaren Tivibu Spor ekranlarında olacak. Her hafta satışlarını katlamayı başaran Tivibu, M. United Fenerbahçe maçı ile birlikte satış rekoru kırmayı hedefliyor. Arada yaşanan rekabette kaybeden taraf ise spor severler oluyor.

Minimum spor paketi olan 29 TL olan Tivibu Spor, takımını desteklemek isteyen taraftarları kendisine bağlamaya devam ediyor. Şifreli yayınların artması vatandaşı illegal yollara itse de, her hafta binlerce kişi Tivibu Spor aboneliği almaya devam ediyor. Dün akşam oynanan Napoli Beşiktaş ve bu akşam oynanacak olan M. United Fenerbahçe maçları, Tivibu Spor’un bu yılki en büyük satış rakamlarına ulaşabileceğini gösteriyor.

Tivibu Spor Avrupa Maçlarına Özel Paket Hazırladı
Bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde ise Fenerbahçe, Osmanlıspor ve Konyaspor’un yer alması Tivibu Spor’un harekete geçmesini sağladı. Tivibu, uygun kampanya seçenekleri ile Tivibu Spor’un her eve girmesini hedefliyor.

tivibu

Tivibu Spor futbol keyfini evinize taşıyor

Tivibu Spor’un yaptığı indirimler dikkat çekse de futbol severler tuttukları takımın maçlarını şifreli izlemekten rahatsız olduklarını her fırsatta dile getiriyor. Bu hafta Avrupa’da 4 temsilcimizden sadece Osmanlıspor’un maçı şifresiz olarak TRT ekranlarında yayınlandı. Diğer maçlar ise Tivibu Spor izleyicisi ile buluştu.


Yorum Yap