• DOLAR
  3,4893
  % 0,03
 • EURO
  4,1869
  % 0,07
 • ALTIN
  147,0985
  % 0,01
 • BIST
  104.918
  % -1,52
Paykasa kart Satın Alma

Paykasa kart Satın Alma

Pay Kasa sanal para sitemi olup e ticaret sitelerinde veya bahis sitelerinde rahatlıkla kullanabilmeniz için sizlere alış veriş ve oyun gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yapılmış bir para sistemidir. Paykart belirli kart ücretleri ve biçimleriyle birlikte değişkenlik göstermekle olup tamamen yasal ve müşterilerine sağladıkları güvenceyle birlikte büyüme gösterip gelişmiş bir sistemdir. Bu yazımızda sizlere paykasanın avantajlarından ve nelerde kullanıldığına yönelik bilgiler vererek paykasa hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

 

Paykasa Nedir?

 

Paykasa bahsettiğimiz üzere sanal para sistemidir. Sizlerin sanal kartlar alarak anlaşmalı firmalardan alışveriş yapıp oyunlara para aktarımını yapmanızı sağlamaktadır. Paykasa normal nakit işlemleri dışında sizlere sanal para transferi sağladığı için herhangi bir kesinti ya da döngü sorunu yaşamanızı engellemiş bulunmaktadır.

 

Nakit paraların fazlasıyla değer kaybettiği interaktif ortamda sanal para kullanımı büyük ölçüde sanal ticarette önem arz eden bir gelişmedir. Çünkü hesapların karışması, banka komisyonları gibi ücretlendirmeler sonrasında büyük kayıplar da yaşanabilmektedir. Paykasa ise sistemde ki hesabınızla dilediğiniz gibi alışveriş yapıp herhangi bir kesintiye uğramadan paykasa 7/24 kullanabileceğiniz bir sanal para türüdür.

 

Müşterilerine sağladığı yüzde yüz güvence ve yaşanılan herhangi bir sorunda isterseniz online ya da mobil kanallı ulaşım sağlayabileceğiniz yapısıyla hiç bir zaman müşterilerini zarara uğratmıştır. Paykasa hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız butikkart.com adresini ziyaret edebilir ve ücretlendirmeler konusunda, ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

http://www.butikkart.com/paykasa-kart-bozum/

Sosyal Medyada Paylaşın: