Papyon

Papyon

Farklı bir görünüme sahip olmak istediğinizde özellikle gömlek üzerine tercih edebileceğiniz papyon modelleri tarzınızın farklı görünmesini sağlayacaktır. Aksesuar kullanmayı tercih edenler için hazırlanmış olan birbirinden farklı model seçeneği bulunmaktadır. Değişen renk ve model seçenekleri yapacağınız tercihler konusunda belirleyici olmaktadır. Kiğılı kalitesiyle seçtiğiniz ürünleri sorunsuz şekilde kullanım imkanı evde edebilirsiniz

Kravat kullanmak istemeyenler için papyon modelleri özellikle kombinlerinizi tamamlayıcı parçalardan biridir. Uzun süreli kullanım imkanı elde edebileceğiniz model seçenekleri dilediğiniz her durumda farklı kombinlerde aksesuar olarak kullanılabilir. Farklı kumaş seçenekleri üzerinden hazırlanmış olan modellerde desen ve renk seçenekleri değişmektedir. Yeni sezon için hazırlanan modellere site üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Papyon Fiyatları

Her model için belirlenen fiyat seçeneği değişmektedir. Bu nedenle özellikle kullanıcılar www.kigili.com adresi üzerinden yapacakları inceleme sayesinde en uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemini tamamlayabilirler. Tarzınızı değiştirmek istediğinizde özellikle aksesuar seçenekleri farklı bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Şık olduğu kadar aynı zamanda etkileyici görünmek isteyen erkekler için birbirinden farklı ürün seçenekleri satışa sunulmaktadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi