• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Oriflame Ürünleri Kaliteli Midir ve Nasıl Bu Ürünlerin Satışını Yapabiliriz?

Oriflame Ürünleri Kaliteli Midir ve Nasıl Bu Ürünlerin Satışını Yapabiliriz?

Oriflame ile kozmetik ürünleri denilince akla onlarca marka yüzlerce malzeme gelir. Hemen hemen her sene, her modaya göre yeni kozmetik ürünleri çıkmakta ve bu piyasa sürekli genişlemektedir.

Oriflame Kataloğu Nasıl Edinebilirim?

Oriflame katalog, oriflame ürünlerini bulunduran aynı zamanda ürünlerin fiyat ve resimlerinin de bulunduğu bir satış katalogudur. Bu katalog satış temsilcilerinde 3 veya 4 tane kadar bulunur ve sürekli satış yaptıkları bölge ve kişilere incelemeleri için bırakırlar. Her katalogun belli bir dönemi ve başlama tarihi ile bitiş tarihi vardır. Bu tarihler arasında oriflame ürünleri katalogda belirlendiği fiyatlardan satılır ve siparişi takiben yaklaşık 1 hafta içerisinde de elinize satış temsilcisi tarafından ulaştırılmış olur. Ürünlerin parası satış temsilcisine verilir ve bu para oriflame’a satış temsilcisi tarafından yatırılır.

Oriflame Kataloğunda Hangi Ürünler Yer Alır?

Oriflame katalog içinde ürün grubu olarak bir çok çeşit bulunmaktadır. Ojeler, tırnak törpüsü, tırnak cilası, tırnak bakım losyonu, tekli ve çoklu olmak üzere tüm far çeşitleri, Eyeliner, dipliner, maskara, kirpik bakım jeli, göz kalemi, dudak kalemi, ruj, fondöten, pudra, allık, aydınlatıcı, makyaj bazı, bronzer, yüz nemlendirici kremler, şampuan, saç kremi,saç açıcı gibi daha sayılamayacak yüzlerce ürün oriflame üyelik sonrası elinize geçecek katalogda bulunmaktadır. Oriflame üyeliği için size en yakın satış temsilcisine ulaşabilir ya da internet sitesi üzerinden bölgeniz ya da bulunduğunuz il ya da ilçe için temsilci olmayı talep edebilirsiniz. Oriflame üyelik işlemlerini takiben ücretsiz katalog ve daha birçok sürpriz deneme kiti adresinize bedelsiz olarak yollanacaktır. Siz de daha çok satıp daha çok kazanabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın: