• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Libya Uçak Bileti

Libya Uçak Bileti

Libya Uçak Bileti

Afrika’nın en büyük ülkelerinden biri olan Libya’da çarpıcı Akdeniz kıyı şeridi, muhteşem çöl manzarası ve en az yedi adet UNESCO Dünya Mirası Listesi bulunan eser mevcuttur. Ghadames’deki mistik çöl kasabasından, çarpıcı Sahara Çölü’ne kadar, bu, boş plajlar, eski dağ yolları ve pırıl pırıl süsenlerden oluşan bir ülkedir. Kum tepelerinin göğe kadar uzandığı, çöl göllerinde palmiye ağaçlarının yansıdığı ve dramatik Akakus Dağları’nı süsleyen tarih öncesi kaya oymalarının olduğu bir ülkedir.

Kırsal bölgedeki Libya, düzgün bir şekilde yetiştirilen zeytin ağaçları, yağlı limon ağaçları ile bezenen Berber yerleşimleriyle karakterizedir. Gül kokulu şehir pazarlarında, gümüş, baharat, kına, ahşap kap ve eşarplar satılmaktadır. Baharatlı mercimek çorbası ve Bingazi deniz ürünlerinin kokusu nefis bir şekilde havada asılı duruyor. “Couscousi”, Libya’nın en ünlü yerel yemeğidir. Buğday ve irmik ile servis edilen buğulamış koyun veya kuzu etinden oluşur. Sebzelerle ve baharatlı bir sosla lezzetlidir. “Bazen” denilen başka bir geleneksel yemekte sıcak soslarla servis edilir ve parmaklarla yenilir.

Libya’nın nüfusu çoğunlukla Arap ve Berber kökenlilerdir. Berber sakinlerin yaklaşık% 10’unu oluşturuyor ve daha uzak bölgelerde yaşıyorlar. Nüfusun geri kalan kısmı, büyük bir oranda Trablusgarp ve Bingazi gibi kıyı kentlerinde yaşamaktadır.

libya-ucak-bileti-fiyatlari

Libya Uçuş Seferleri

Libyan Wings: Libyan Wings’in İstanbul Atatürk Havalimanından Tripoli (MİTİGA) uçuşları haftada 2 gün, Perşembe ve Cumartesi günleri 1’er uçuş olarak gerçekleşmektedir.

Afriqiyah Airways: Afriqiyah Airways’in İstanbul – Tripoli uçuşları haftada 4 kez, Salı – Perşembe – Cuma – Pazar günleri 1 uçuş olarak gerçekleşmektedir.

Libya Uçak Bileti

www.pluresair.com.tr internet sitesi üzerinden Libya uçak biletleriniz için rezervasyon yapabilir ve satın alabilirsiniz. Ekonomik veya business uçuş sınıflarını tercih eden müşterilerinin tamamen ihtiyacına yönelik hizmet veren Plures Air’in uçak bileti satın alma hizmetinden, web sitesi üzerinden veya müşteri destek hattından 7/24 iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.

libya uçak

 

Detaylı bilgi için: http://www.pluresair.com.tr/libya-ucak-bileti-hava-kargo

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.pluresair.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
libya uçak bileti