25 Kasım 2016

Muhammet Negiz

Google Play Store – Android Uygulamalar Telefon ve Tabletinizde

25/11/2016 - 9:17

Google Play Store indir uygulamaları her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Android uygulamaların pek çoğu ücretsiz indirilenler listesinde zirvede. Özellikle oyun uygulamaları büyük ilgi görüyor. İşte Google Play Store'da indirebileceğiniz uygulamalardan bazıları...
Google Play Store – Android Uygulamalar Telefon ve Tabletinizde
Google Play Store Uygulamaları Telefon ve Tabletinizde

Google Play Store hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Android uygulamaların yaygınlaşması ile birçok işlemi kolaylaştıran en yeni uygulamalar ve en keyifli oyunlar Google Play Store ayrıcalığı ile kullanımda.

Android işletim sistemi için geliştirilen bir uygulama olan Google Play Store hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunarak işlerin daha kısa sürede ve mobil olarak yapılabilmesi imkânı sağlamaktadır. Eğlence dünyasına dair tasarlanan birçok oyun da Google Store aracılığı ile akıllı telefon ya da tabletlerinizde kullanılmak için beklemektedir. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı şekilde sunulan uygulamalara erişim için ilk olarak Google Play uygulamasını mobil telefonlarınıza ya da tabletinize kurmanız gerekmektedir. Google Play uygulamasının olduğu cihazlarda arama butonu yardımıyla istenilen uygulama ya da oyuna erişmek mümkündür. Sonrasında yapılması gereken ise kullanılan cihaza istenilen uygulamayı indirmek ve uygulamayı çalıştırmaktır.

GOOGLE PLAY STORE YENİ ÇIKAN ÜCRETSİZ OYUNLAR
Google Play Store, ücretsiz oyun uygulamaları ile çeşitli eğlence fırsatları sunmaktadır. Son çıkan ücretsiz oyunlar TRT Rüzgâr Gülü, TRT Ege ile Gaga, 3D Su Kayağı, TRT Yarışçı, War Machines: Tank Oyunu, Design Home şeklinde sıralanabilir.

TRT RÜZGÂR GÜLÜ
Hem kendinizi test edebileceğiniz hem de yeni bilgiler öğrenebileceğiniz, yüzlerce sorudan oluşan, TRT Çocuk’un eğlenceli bilgi yarışması Rüzgâr Gülü, artık mobilde de sizlerle. Edebiyattan coğrafyaya, tarihten genel kültüre, onlarca farklı konu ve soru burada. En iyi ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgâr Gülü ile ister zamana karşı yarış, ister meydan oku. Rüzgâr Gülü’nü indir, eğlenmenin ve öğrenmenin tadını çıkar.

TRT EGE İLE GAGA
TRT Çocuk’un sevilen kahramanları, doğa dedektifleri Ege ile Gaga işbaşında. Evde bazı eşyalar kayıp ve bahçede de tuhaf bir karmaşa var. Farklı yerlere dağılmış olan nesneleri topla, gizemleri ortaya çıkar ve sürpriz hikâyeyi tamamla! Gizemleri çözmek kolay değil elbette. Bahçede karışık duran nesnelere iyi bak ve aranan nesneleri bulmaya çalış. Her bölümün sonunda sürpriz oyunlar seni bekliyor. Büyük sürpriz ise en sonda. Haydi, işbaşına!

3D SU KAYAĞI
Dostlarını getir, her birlikte büyük su macerasına açılıyoruz! Bu seferki yolculuğumuz şehirden başlıyor, büyük şehirlerdeki gökyüzünden kayacağız, yoğun ormanlardan geçeceğiz, Mısır’ın gizemli piramitlerine gireceğiz ve en sonunda karlarla kaplı buz gibi dağlara varacağız!Yolculuk esnasında kaymanın yönünü kontrol etmen ve her türlü engellerden kaçınarak etapları geçmen gerekiyor. En sonunda ise Firavun’un lanetine karşı dikkatli olmalısın! Sakın endişelenme, çünkü sana yardımcı olacak çeşitli ekipmanlar olacak!

TRT YARIŞÇI
TRT Çocuk’un sevilen yarışma programı Yarışçı, artık mobilde de sizlerle. Yepyeni ve eğlenceli, bir o kadar da bilgi dolu olan Yarışçı, farklı bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Karşına çıkan trafik sorularıyla, trafik bilgini test et ve yeni bilgiler öğren.

Yol boyunca kazandığın puanlarla yeni arabalar alabilir veya arabanı geliştirebilirsin. Arabanı istediğin gibi geliştir, yarışın keyfini çıkar. Bilgi ve eğlence dolu bir maceraya katılmak için, hemen Yarışçı’yı indir ve yarışa başla.

WAR MACHINES: TANK OYUNU

Savaşa hazır mısın? En iyi çok oyunculu tank oyunlarından birisini şimdi indir, ÜCRETSİZ! Tankını seç ve hızlı, gerçek zamanlı bir savaşta arkadaşlarına meydan oku.

SÜRATLİ VE ÇOK OYUNCULU ÇARPIŞMALAR
3 dakika! Baştan sona mobil cihazlar için tasarlanan, mükemmel şekilde dengelenmiş bu tank oyununda en fazla sayıda tankı haklaman için bu kadar zamanın var.

EN YENİ ÜCRETLİ OYUNLAR
Google Play Store platformu aracılığı ile sunulan en yeni ücretli oyunlar olarak Footbal Manager 2017, Replica, Bloons Supermonk, Hunters Gate, Dungeon Defense, The Arcslinger öne çıkmaktadır.

EN POPÜLER ÜCRETSİZ UYGULAMALAR

WhatsApp Messenger, Facebook Messenger, Instagram, Facebook, Snapchat, Letgo uygulamaları en popüler ücretsiz uygulamalar olarak sıralanabilmektedir.

Tüm Google Play Store Uygulamaları İçin; https://play.google.com/store


Yorum Yap