• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Futbostatik Yapay Zeka İle İddaa Tahminleri

Futbostatik Yapay Zeka İle İddaa Tahminleri

Türkiye’de ve dünyada şüphesiz bahis sektörünün önemi ve büyüklüğü sorgulanamaz hale geldi. Dünya çapında insanlar günde milyarlarca dolar kazanırken, milyarlarca dolar kaybediyor. İddaa tahminleri bir yazılım tarafından yapmak çok kişinin aklına gelmiş olsa da bir yapay zeka yazılımı ile bunu yapmak çok zordur. Milyonlarca veriyi veri tabanında barındırıp bunların her hafta yeni verilere göre değiştirilmesi gereklidir.

İddaa Tahminleri Ne Zamandan Beri Paylaşılıyor

Futbostatik yapay zeka iddaa tahmin programı olarak adlandırılan aslında günümüz teknolojisinde ismi yapay zeka olan bu yazılım 2013 yılından beri bu işte baya yol kat etmiş gibi görünüyorlar. Bu sezon yeni özelliklerle kendisini geliştiren Futbostatik dünya çapında 30 bin uygulama indirmesine ulaşmış durumda. İşleyişinden ve nasıl tahminler yaptığını biraz açıklayalım istedik. Tabi ki bu bilgilerin hepsini kimliğini saklayan yazılımcısından edindik.

Futbostatik Maç Tahminlerini Nasıl Yapıyor

Öncelikle futbostatik rakiplerinden çok farklı algoritmalara sahiptir. Bunu yapabilecek çok fazla yazılımcı mevcuttur. Fakat bunun verilerine ulaşmak ve yapay zekanın bu verileri tahminler ile karşılaştırıp, kendisi için bir öğrenme verisi oluşturması yıllar aldı. Geçen yıl (2016) %56 olan başarı oranı, bu yıl %80 rakamlarını görüyor. Bunun sebebi öğrenme ve algoritmanın gelişmesidir. Şuan sıfırdan başlayan birinde bu çok zordur.

Futbostatik oranlara bakmıyor. Tamamen sanal bir saha ve içerisinde futbolcular oynuyor. Her futbolcunun performansı ayrıdır. Her etken göz önüne alınarak yapılan bir algoritmadır. Fakat daha geliştirmemiz gereken yerler mevcut. Maç tahminlerini yaparken mesela ezeli rekabet olayını algoritmamıza sunmuyoruz. Bu sonuçlara rağmen MS, KG ve Alt/Üst tahminlerinde çok başarılı sonuçlar veriyor.

Gelecek yıla dair kullanıcılarında istediklerine göre İY/MS tahminleri gibi diğer tahminleri de işin içine sokmak istiyoruz ama bu tabi ki süreçtir. Yapay zekanın banko iddaa kuponları oluşturması içinde bir planımız var.

Futbostatik Banko Tahminler Uygulamasını İndirmek İçin Tıkla

Futbostatik Facebook Sayfası İçin Tıkla

https://futbostatik.com

Sosyal Medyada Paylaşın:
http://artlifetasarim.com