2 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz ve Kaan Arasında Elektriklenme

02/12/2016 - 14:55

Evleneceksen Gel son bölümde Solmaz, dans gösterisi ile büyük beğeni topladı. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın renkli sunumları ile renk kattıkları Evleneceksen Gel, 2 Aralık cuma günü yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlandı.
Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz ve Kaan Arasında Elektriklenme
Solmaz, Evleneceksen Gel'e Damga Vurdu

Show TV’nin sevilen programı Evleneceksen Gel yeni bölümünde yine heyecanlı konularla ekranlardaydı. Nurullah hastanelik olunca hareketli anlar yaşandı. Sevenlerini telaşlandıran Nurullah’ın sağlık durumunda ufak bir rahatsızlık olduğu açıklanınca ortam duruldu. Tayfun hakkında konuşulanlar Evleneceksen Gel programını daha da ilginç hale getirdi.

Evleneceksen Gel son bölümünde izleyicisini merak içinde bıraktı. Solmaz’ın vereceği karar, Nurullah’ın atacağı adımlar izleyicileri ekrana kilitledi. İkilinin yolun sonuna gelip gelmedikleri ile Gözde Nur yeni bölümde konuşulmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel, yeni bölümünde Nurullah hastanelik olunca hareketli anlar yaşandı. Sevenlerini telaşlandıran Nurullah’ın sağlık durumunda ufak bir rahatsızlık olduğu açıklanınca ortam duruldu. Nurullah’ın durumunun iyi olduğu bildirildi.

Her gün yeni tekliflerle muhatap olan Tayfun’un ne yapacağı merak konusu. Merve hakkında konuşulmaya devam ederken Tayfun çay içme hazırlığında. Tuğçe ile çay içme kararı alan Tayfun’un ne yapacağı ise halen merak ediliyor.
Gürkan ve Gizem son kararı aldıktan sonra olacaklar merak ediliyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel yeni bölüm ile bugün Show TV ekranlarına saat 15:00’de gelecek.

Evleneceksen Gel Son Bölümde Solmaz’dan Dans Şov

Evleneceksen Gel, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile ekranlara damga vurmaya devam ediyor. Her gün ekranlarda olan programda evlenmek isteyenler taliplerini aramaya devam ediyor.

Evleneceksen Gel Tüm Bölümler İçin; showtv.com.tr/programlar/tanitim/evleneceksen-gel/279999


Yorum Yap