Evde Mantı Yaparak Para Kazanın

Evde Mantı Yaparak Para Kazanın

Evhanımları evden çalışarak para kazanmak için çeşitli imkanlara sahiptir. Ek gelir için evde kendi işini yapmak isteyen bayanlar çeşitli ürünlerin paketlenmesi ve süslemesi gibi işlerin yanı sıra gıda üzerinede çalışabilirler.

Evde kendi işiniz gibi çalışabileceğiniz birçok imkan mevcut. Bunlardan birtaneside ek iş olarak ev mantısı yapım işi. Mantı yaparak günlük, haftalık veya aylık net bir gelire kavuşabilirsiniz. Temiz bir ortamda hazırladğınız mantıları, ev mantısı satan firmalar ile anlaşarak tedarikçi olabilirsiniz. Birçok firma malzemeyi kendi karşılamak üzere evde steril bir ortamda mantı hazırlayacak bayan elemanlara ihtiyaç duyuyor. Kilo iş satın aldıkları mantılara ortalama 10-20 lira arası bir ücret ödüyorlar. Bu konuda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, evde hızlı ve seri bir şekilde çalışarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Günlük 4-5 saatlik bir çalışma ile rahat bir şekilde 2-3 kilo arası mantı hazırlayabilirsiniz. Kilosu 15 liradan alıcı bulan ev mantıları ile ayda 900-1500 lira arası bir gelire rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Ek iş olarak bu işi yapmayı düşünenler bu ilana başvuru yapabilirler.

Kaynak: http://www.e-iskur.com/ev-mantisi-yapimi-ile-evhanimlarina-is-firsati/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi