• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Aksesuarlar sadece kombin tamamlayıcısı olarak değil, göze hitap etmesi açısından da önemlidir. Özellikle ellerimizin ön planda olduğu bir iş seminerine, akşam yemeğine ya da bir davete katılacağımız zaman parmaklarımızın boş görünmemesi için yüzük kullanımına özen göstermeliyiz. Son zamanlarda yüzük sektöründe gümüş yüzüklerin daha popüler olduğunu görmekteyiz. Hem fiyat, hem de tasarım zenginliğinden dolayı gümüş yüzük modelleri daha çok tercih edilir hale geldi. Fiyat olarak incelediğimizde, gümüşün gram ağırlığı altına nazaran çok daha uygun. Bu da bütçesine göre kişilerin, gümüş takılar alabilmesini sağlamaktadır.
Tasarım konusunda ise altın ile gümüşün en büyük farklılığı, değişik modellerin işlenebiliyor olmasıdır. Gümüş element olarak kolayca işlenebilmekte ve doğal taşlar, çeşitli motifler ile süslenebilmektedir. Bu nedenle gümüş sektöründe binlerce, hatta on binlerce farklı model görmeniz mümkündür. Erkek gümüş yüzük modelleri ise beyler için farklı tasarlanır. Genellikle klasik kesim takılardan hoşlanan beyler, kara ve oval formda yüzükleri tercih etmektedirler. Ayrıca erkekler ihtişama ne kadar önem verseler de, kendi zevklerine uymayan ve kişiliklerini birebir yansıtamayan takıları pek kullanmazlar. Buna bağlı olarak yüzük üretimi yapan Nali Şerif Gümüş markası, beylere özel tasarımlarıyla 27 yıldır hizmet vermektedir.
Nali Şerif Erkek Gümüş Yüzükleri
Gümüş erkek yüzük sektörünün yerli ve köklü firmalarından biri olan Nali Şerif’in 2018 tasarımlarını incelediniz mi? Markanın yeni sezon koleksiyonları içerisinde birbirinden şık ve farklı tasarımlar yer almakta. Ayrıca ürünleri için oldukça makul fiyat etiketleri belirleyen firma, gümüşü uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktan mutluluk duyuyor. Naliserif.com adresinde online satış yapan marka, siparişlerde kolaylık olabilmesi için canlı destek hattı da kullanmaktadır. Bu nedenle beğendiğiniz bir modeli sipariş edeceğiniz zaman dilerseniz canlı destek bölümü üzerinden temsilciyle iletişime geçebilir ya da üye panelinden sisteme giriş yaparak anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Uygun fiyat, kaliteli ürün, ücretsiz kargo, taksitli ödeme ve kapıda ödeme fırsatlarının hepsi bir arada olsun istiyorsanız Nali Şerif Gümüş’ü tercih edebilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak alacağınız ürünün garantisi olsun, herhangi bir talebim olduğunda ücretsiz yaptırabileyim diyorsanız bu konuda da Nali Şerif Gümüş’ten hizmet alabilirsiniz. Tüm yüzük modellerini keşfetmek, kendinize ya da sevdiğiniz birine hediye almak ve onu mutlu etmek için hemen şimdi Naliserif.com adresini ziyaret edebilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı