• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Elektronik Sigara Likitinde Kalitenin Önemi

Elektronik Sigara Likitinde Kalitenin Önemi

Günümüzde özellikle sigara içmeyi bağımlılık haline getirmiş olan kişileri bu bağımlılıktan kurtarmak adına üretilmekte olan elektronik sigara oldukça büyük ilgi görmektedir. Sigaraya benzer nikotin tadı, duman çıkartması gibi özelliklere sahip bir üründür. Sigaradan ayrılan bir özelliği ise içerisine farklı tatlarda aromalar eklenerek de kullanılabilir olmasıdır. Elektronik sigaranın en önemli parçalarından bir tanesi likit doldurma alanıdır. Bu parça içerisine doldurulmakta olan farklı tad ve markalardaki likitler sigaranın sevilen tatların birleşmesine olanak sağlamaktadır. One Hit Wonder isimli likit markası ürünleri ile en fazla ilgi gören markalar arasında yer almaktadır. Üretim aşaması olarak ABD patentli olan bu marka, ismini de ABD’de müzik yapmakta olan bir Rock grubundan almaktadır. Özellikle ilk defa elektronik sigara kullanımı gerçekleştirecek kişiler için oldukça ideal bir likit türüdür.

Likit Çeşitleri 

One Hit Wonder likit birçok markaya göre kendini ispatlamış bir özelliğe sahiptir. Farklı tatlarda birçok aromalara sahiptir. Bu aromalar arasında Police Man, Milk Man, Rocket Man, The Man, My Man gibi aromalar yer almaktadır. Sıklıkla tercih edilme nedenleri arasında üretim aşamasının tamamen insan gücüne dayalı olarak yapılması yer almaktadır. Oldukça yüksek kaliteli ürünler kullanılarak üretilmekte olması ve içeriğinde herhangi bir katkı maddesine yer verilmemesi de tercih nedenlerini arttıran etkenlerdendir. Toplamda yedi adet aromaya sahip olan bu ürün elektronik sigara kullanıcılarını oldukça cezb etmektedir.
One Hit Wonder Türkiye’de 

Ülkemizde de günden günde artış göstermekte olan sigara tiryakiliğinin önüne elektronik sigara kullanımı ile geçilmesi beklenmektedir. Bu nedenle bu ürüne sigara tadı vermekte olan likit parçası oldukça önemli bir meteryaldir. Piyasada satışa sunulmakta olan likit markaları arasında en önemli kriterlere sahip olan One Hit Wonder markası artık Türkiye’de de yerini almaktadır. One Hit Wonder Türkiye olarak isimlendirilmekte olan bu ürün, içeriğinde uygun fiyat ve farklı tatları bir arada barındırmaktadır. Bu farklı tatlar kişinin sevdiği tadı elektronik sigara içerisine doldurarak kullanmasına olanak sağlamaktadır. Böylelikle daha fazla zevk vermekte ve sigara tüketimini giderek azaltmaya yardımcı olmaktadır. http://www.onehitwonderlikit.org/ adresinden tüm likit çeşitlerini inceleyebilir ve damak tadınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın: