23 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Düşünen Adam Heykelinin İlk Adı Nedir? Kim Milyoner Olmak İster’de Zor Soru

23/11/2016 - 21:22

Düşünen Adam Heykelinin İlk Adı Nedir sorusu 60.000 TL'lik kritik soru. Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı soğuk terler döküyor. Selçuk Yöntem kararı bekliyor.
Düşünen Adam Heykelinin İlk Adı Nedir? Kim Milyoner Olmak İster’de Zor Soru
Kim Milyoner Olmak İster'de Zor Soru

Selçuk Yöntem ile ekranlardan aşina olduğunuz Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için ne yapılmalı? Başvuru formuna nereden ulaşılabilir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yer almak için yapılması gerekenler haberin detayında.

Zaman zaman sorulan sorular, yarışmacıların renkli kişilikleri ya da sorular karşısında yarışmacıların sergiledikleri performans nedeniyle dikkatimizi çeken Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Selçuk Yöntem ile yarışmak için ne yapmalı sorusu akıllara gelmektedir.

Dünyada ve ülkemizde çok izlenen programlar arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster yarışması Selçuk Yöntem’in sunumuyla ekranlardaki yerini almaktadır. Yarışmaya katılmak için ne yapmalı? Türkiye’nin farklı yerlerinden ve hatta farklı ülkelerden başvuru yapmak mümkün. Yarışmacılar başvurularından sonra mülakatla yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. Yarışmaya Başvuru Formunu Doldurmak İçin; http://www.atv.com.tr/milyoner/form

Yarışmanın genel formatında yarışmacılara destek olmak için yakınları da Kim Milyoner Olmak ister stüdyosunda konuk olabilmektedirler. Yarışmada toplam oniki soruyu yanıtlamak yarışmacıların dört adet joker hakkı bulunmaktadır. İki adet baraj hakkının da verildiği yarışmada, baraj sorularına doğru yanıt verilmesi durumunda o ana kadar kazanılan ödül yarışmacı tarafından kesin olarak kazanılmış kabul ediliyor. Bütün soruları doğru yanıtlamanın ödülü ise 1 Milyon TL.

Soru: Düşünen Adam Heykelinin İlk Adı Nedir?

A- Hasta
B- Yalnız
C- Heykeltraş
D- Şair

Cevap: D


Yorum Yap