Doğru Medyumu Bulanlar Memnun!

Doğru Medyumu Bulanlar Memnun!

İnsanlık tarihindeki en önemli gelişmeyi ‘ateşin bulunuşu’ ya da ‘yazının icadı’ olarak değerlendiren kişilerin milyarlarca olduğunu söyleyebiliriz. Ama sayıları hiç te azımsanmayacak kadar çok olan kişi de insanlık tarihinin en önemli gelişmesinin ‘büyü yapmaya başlamak’ ya da ‘doğaüstü olayları kontrol edebilmek’ olduğunu söyleyeceklerdir. Bu şekilde düşünen kişiler genellikle küçümsenir ve ciddiye alınmazlar ama hiç de haksız olmayabilirler!

Antik çağlara, insanlığın tarihte bilinen ilk hareketlerine kadar uzanan büyüler, insanlık tarihinde oldukça önemli bir yer tutan aktiviteler olarak gösterilebilirler. Antik çağlarda büyük devletlerin saraylarında hükümdardan sonra gelen birkaç kişi arasında bulunan büyü üstatları, ortaçağ Avrupası’nda ve çağdaşları olan devletlerde saraylarda resmi konumları, makamları olan kişiler haline gelmişlerdi. Kiliselerin ve diğer dinlerin resmi kurumlarının pek sıcak bakmadıkları bu kişiler, tahtın sahiplerine önemli konularda öğütler veren, kehanetlerde bulunan ve çeşitli konularda büyü uygulamaları yapan kişilerdi. Doğrulukları konusunda tartışmalar olsa da, Fransız ihtilali, İstanbul’un fethi ve tarihteki diğer önemli bazı olaylarda büyücülerin önemli kehanetlerde bulundukları ve galip taraflara önemli öğütler verdikleri söylenir. Medyum Saddam Ali Hoca’ya ulaşmak için buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edin!

Günümüzde devlet memuru olarak çalışan büyücüler yok ama halkın büyük ilgi gösterdiği ve aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi konularda yardımlarını istediği medyumlar var. Bu medyumlardan bazıları dolandırıcı ya da sahtekâr olarak nitelendiriliyorlar ama yaptıkları büyülerin sonuca ulaştığı söylenen, yetenekli ve tılsımlı olduğu belirtilen medyumlar da bulunuyor.

Yetenekli, tılsım sahibi, eğitimli, tecrübeli, sorumluluklarının ve görevlerinin bilincinde olan medyumlar arasında gösterilen Medyum Saddam Ali; doğuştan gelen yeteneğini uzun yıllar aldığı eğitim ve edindiği tecrübe sayesinde geliştiren bir isim. Kendisinden yardım alan ve büyü yaptıran ya da farklı konularda danışan kişiler, istedikleri sonuçlara ulaşmayı başardıklarını ve etraflarında bulunan diğer kişilerin zarar görmediklerini belirtiyorlar. Çok sayıda kişi yanlış medyumlarla temasa geçip pişman olurken, doğru medyumu bulan yani Medyum Saddam Ali gibi medyumlardan yardım alan kişilerin yüzünde memnuniyetlerini ortaya koyan bir gülüş oluyor.

İlandır

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR