Bebek Ana Kucağı

Bebek Ana Kucağı

Her bebek için gerekli olan  bebek ana kucağı anne ve bebeğin arasındaki ilişkinin sağlamlaşması, konforlu bir seyahat ve dinlenme için oldukça gereklidir. Ana kucağı kullanan birçok ebeveynin bebekleri daha sakindir ve seyahatler sırasında sorunsuz bir şekilde bebeği taşımaktadır. Ev tipi ve araç tipi ana kucakları bebek arabalarına eklenebilen, oto koltuklara koyulabilen birçok alternatifle satılmaktadır.

 

Bebek Ana Kucağı Çeşitleri

 

Genelde ana kucağı denildiğinde annenin vücuduna asılan bir kumaş parçası ve güvenlik kemerleri gelmektedir. Ancak günümüzde ana kucağı olarak birçok farklı ürün kullanılmaktadır. Mesela;

  • Ev tipi ana kucağı,
  • Araç tipi ana kucağı,
  • Sling ve kanguru tipi bebek ana kucağı çeşitleri vardır. Kullanım amacına göre tercih edilecek model de değişiklik göstermektedir.

 

Bebek Ana Kucağı Fiyatları

 

Genelde ekonomik olan bebek ana kucağı fiyatları için www.welcomebaby.com.tr sitemizin ana kucağı kategorisini inceleyebilirsiniz. Oldukça ekonomik ve bol çeşidi bulunan bebek ana kucağı çeşitleri konforlu bir şekilde araç kullanmanızı ya da bebeğinizi taşımanızı sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

instagram beğeni hilesi